Martin Peterka

Vážení fanoušci, děkujeme vám za důvěru, kterou reprezentačnímu týmu českých basketbalistů vyjadřujete už jen tím, že jste přišli na tento web. Právě se nacházíte v elektronickém programu, který je jednou z novinek pro letošní reprezentační okna. Česká basketbalová federace si váží podpory, které se od věrných fanoušků basketbalu v ČR dostává, a tak se vám snaží vyjít vstříc.

Věříme, že díky tomuto programu najdete lépe cestu do pardubické Tipsport areny nebo získáte snazší přístup k aktuálním informacím a statistikám, který vám běžný tištěný program nemůže nabídnout.

Elektronický program není jedinou novinkou. Už na zápase ženské reprezentace v kvalifikaci o ME 2019 jsme si poprvé vyzkoušeli Kartu fanouška. Potěšilo nás, že zájem byl velký a téměř polovina všech přítomných fanoušků si kartu odnesla domů. O tom, co díky sbírání razítek můžete vyhrát, si více přečtěte v sekci „Projekty pro fanoušky“.

Měli jsme pro vás připraveny ještě další projekty, jímž měl kralovat videomapping, ale bohužel nám pravidla organizace zápasu tuto nadstavbu nepovolily.

Pevně však věříme, že i bez toho si první kvalifikační zápas o postup na MS 2019 užijete a pomůžete Lvům vykročit pravou nohou do bojů o účast mezi světovou elitou.

Držte palce! #rvisejakolev
Martin Peterka, ČBF

Partneři NT mužů

Instagram @ceskybasketbal