ČEPS fanzóna

ČEPS Fanzonu najdete přímo před hlavním vstupem do pardubické Areny.

Kromě soutěží si můžete vyzkoušet střelbu na koš, zakoupit propagační předměty či občerstvení.

Časy jsou orientační.

Hraje vám DJ Aleš Matoušek.

Provoz ČEPS Fanzony může být přizpůsoben aktuálním povětrnostním podmínkám.

Karta basketbalového fanouška

Hráči a hráčky na hřišti vždy vnímají podporu publika. Každý další fanoušek v hledišti, který žene reprezentanty vstříc úspěchům, jim vlévá další novou energii do žil. Česká basketbalová federace si váží fanouškovské základny, která utkání národního týmu navštěvuje, a rozhodla se věrné fanoušky odměnit. Vzniká proto karta basketbalového fanouška, na kterou budou fanoušci v průběhu domácích zápasů reprezentace sbírat razítka. Mohou mít hned tři cíle:

Fanoušek ženského basketbalu

Fanoušek, který nasbírá razítka ze všech tří domácích zápasů ženské reprezentace v kvalifikaci o ME 2019. Vylosovaný výherce získá dárkový poukaz na 1000 Kč od společnosti Crestyl a privátní wellness v EA hotelu Embassy + možnost noclehu s degustačním menu s 50% slevou.

Fanoušek mužského basketbalu

Fanoušek, který nasbírá razítka ze všech tří domácích zápasů mužské reprezentace v kvalifikaci o MS 2019. Vylosovaný výherce získá dárkový poukaz na 1000 Kč od společnosti Crestyl a privátní wellness v EA hotelu Embassy + možnost noclehu s degustačním menu s 50% slevou.

Superfanoušek českého basketbalu

Fanoušek, který nasbírá všech šest razítek ze zápasů v sezoně 2017/18. Každý takový fanoušek obdrží speciální tričko a certifikát basketbalového superfanouška. Vylosovaný výherce získá dárkový poukaz na 1 000 Kč od společnosti Crestyl, dekantér na víno od Czech Tourism, třídenní pobyt v hotelu Léčebné lázně Mariánské Lázně a víkendový pronájem automobilu Hyundai.

Show pro diváky

Cílem domácích kvalifikačních zápasů je také to, aby si fanoušek z utkání odnesl komplexní zážitek. Jeho základem je samozřejmě utkání ČR - Island, ale umocnit ho mají doprovodné aktivity. Některé z nich byly popsány výše. Kromě toho se ale fanoušci v pardubické Tipsport Areně mohou těšit na slavnostní rozloučení Jiřího Welsche s dresem národního týmu. Historicky druhý Čech v NBA bude v poločase utkání mít také svou autogramiádu v ochozu areny.

Instagram

Přidejte fotku jak se připravujete na zápas nebo fandíte s hashtagem #rvisejakolev. Možná právě Vaše fotka se objeví na velkoplošné obrazovce nad hřištěm!
A samozřejmě nezapomeňte sledovat Instagram @ceskybasketbal.

This is my house

FIBA připravila pro všechny zápasy kvalifikace o MS 2019 globální kampaň This is my house. Česká basketbalová federace se k této kampani také připojila. Komunikace kampaně probíhá na propagačních materiálech (logo) a také na sociálních sítích pod hashtagem #ThisIsMyHouse. Díky této iniciativě FIBA mají všechny kvalifikační zápasy po celém světě prvek, který je sjednocuje.

Partneři NT mužů

Instagram @ceskybasketbal